3224W-1-103E
DigiKeys varenummer
3224W-103ETR-ND - Tape & Reel (TR)
3224W-103ECT-ND - Afskåret tape (CT)
3224W-103EDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
3224W-1-103E
Beskrivelse
TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 kOhms 0,25W, 1/4W J-leder Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 12.0 Drej Topjustering
EDA/CAD-modeller
3224W-1-103E Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Justeringstype
Topjustering
Modstand
10 kOhms
Termineringsudformning
J-leder
Effekt (Watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,189" x 0,138" overflade (4,80mm x 3,50mm)
Tolerance
±10%