SDI120-19-U-P51 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bel Power Solutions
På lager: 18
Datablad
Parametrisk ækvivalent
FSP Technology Inc.
På lager: 0
Datablad
Tri-Mag, LLC
På lager: 0
Tri-Mag, LLC
Phihong USA
Phihong USA
19V 120 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CUI IEC 62368-1 Adapters | Digi-Key Daily
SDI120-19-U-P51
DigiKeys varenummer
SDI120-19-U-P51-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDI120-19-U-P51
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 120W
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SDI120-19-U-P51 Modeller
Kategori
Effektforbrug uden belastning
210mW (maks.)
Producenter
Bel Power Solutions
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Effektivitet
Niveau VI, CoC Tier 2
Emballage
Boks
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Varestatus
Aktiv
Udgangsstik
Strøm-DIN, 4 ben
Anvendelsesregion
International
Ledningslængde
59" (1,50m)
Form
Stationær (klasse I)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Størrelse/dimension
6,62" L x 2,60" B x 1,54" H (168,1mm x 66,0mm x 39,0mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Spænding - Output
19V
Standardnummer
C22,2 No. 60950-1; 55024; 55032 Klasse B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Strøm - Output (maks.)
6,3A
Vægt
1,2lbs (544,3g)
Effekt (Watt)
120 W