ADA4610-1ARJZ-R2
DigiKeys varenummer
ADA4610-1ARJZ-R2TR-ND - Tape & Reel (TR)
ADA4610-1ARJZ-R2CT-ND - Afskåret tape (CT)
ADA4610-1ARJZ-R2DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ADA4610-1ARJZ-R2
Beskrivelse
IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT SOT23-5
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
J-FET Forstærkere 1 Kredsløb Rail-to-rail SOT-23-5
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ADA4610-1ARJZ-R2 Modeller
Kategori
Spænding - Input-offset
400 µV
Mfr
Strøm - Forsyning
1,6mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Output / kanal
79 mA
Varestatus
Aktiv
Spænding - Område (min.)
9 V
Forstærkertype
Spænding - Område (maks.)
30 V
Antal kredsløb
1
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Udgangstype
Rail-to-rail
Monteringstype
Overflademontering
Ændringshastighed
61V/µs
Pakke/hus
SC-74A, SOT-753
Gain-båndbredde, produkt
16.3 MHz
Leverandørs enhedspakning
SOT-23-5
-3db båndbredde
9.5 MHz