T543X226M063AHW075
DigiKeys varenummer
399-T543X226M063AHW075TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-T543X226M063AHW075CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-T543X226M063AHW075DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T543X226M063AHW075
Beskrivelse
CAP TANT POLY 22UF 63V 2917
Detaljeret beskrivelse
22 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 63 V 2917 (7343 metrisk) 75mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T543X226M063AHW075 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
22 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
63 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
75mOhm @ 100kHz