ADA4610-1ARJZ-R7
DigiKeys varenummer
505-ADA4610-1ARJZ-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADA4610-1ARJZ-R7CT-ND - Afskåret tape (CT)
505-ADA4610-1ARJZ-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ADA4610-1ARJZ-R7
EDA/CAD-modeller
ADA4610-1ARJZ-R7 Modeller
Strøm - Forsyning
1,6mA
Strøm - Output / kanal
79 mA
Spænding - Område (min.)
9 V
Forstærkertype
Spænding - Område (maks.)
30 V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Ændringshastighed
61V/µs
Gain-båndbredde, produkt
16.3 MHz
-3db båndbredde
9.5 MHz