SDD78M4R600G/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for SDD78M4R600G/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SDD78M4R600G/AA
DigiKeys varenummer
4306-SDD78M4R600G/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDD78M4R600G/AA
Beskrivelse
SDD78M4R600G/AA
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
78 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Forskydningsafstand bagud
0,450" (11,43mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Antal rækker
4
Spændingsklassifikation
300V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
5 (DD, D) høj tæthed
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C