DD78M4B300S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD78M4B300S er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD78M4B300S
DigiKeys varenummer
4306-DD78M4B300S-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD78M4B300S
Beskrivelse
DD78M4B300S
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
78 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Forskydningsafstand bagud
0,450" (11,43mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C