DD78M4R6000-15 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD78M4R6000-15 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD78M4R6000-15
DigiKeys varenummer
4306-DD78M4R6000-15-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD78M4R6000-15
Beskrivelse
DD78M4R6000-15
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
78 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Forskydningsafstand bagud
0,450" (11,43mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C