HDC50S5R8NT20 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Air Electro, Inc.
Billede for HDC50S5R8NT20 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC50S5R8NT20
DigiKeys varenummer
4306-HDC50S5R8NT20-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC50S5R8NT20
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Strømklassificering (AMPS)
11A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Antal positioner
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C