HDC50S5R7NT20 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Air Electro, Inc.
Billede for HDC50S5R7NT20 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC50S5R7NT20
DigiKeys varenummer
4306-HDC50S5R7NT20-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC50S5R7NT20
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
11A
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Antal positioner
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C