HDC50S5R7N0S-14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Air Electro, Inc.
Billede for HDC50S5R7N0S-14 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC50S5R7N0S-14
DigiKeys varenummer
4306-HDC50S5R7N0S-14-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC50S5R7N0S-14
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
11A
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Antal positioner
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C