HDC37M200E2X/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC37M200E2X/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC37M200E2X/AA
DigiKeys varenummer
4306-HDC37M200E2X/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC37M200E2X/AA
Beskrivelse
HDC37M200E2X/AA
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Trådtykkelse
20 AWG
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C