HDC37M200E20 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC37M200E20 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC37M200E20
DigiKeys varenummer
4306-HDC37M200E20-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC37M200E20
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Trådtykkelse
20 AWG
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C