HDC37M200E0-14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC37M200E0-14 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC37M200E0-14
DigiKeys varenummer
4306-HDC37M200E0-14-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC37M200E0-14
Beskrivelse
HDC37M200E0-14
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Trådtykkelse
20 AWG
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C