HDC25S3S600X/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC25S3S600X/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC25S3S600X/AA
DigiKeys varenummer
4306-HDC25S3S600X/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC25S3S600X/AA
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Funktioner
Kortlås
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C