HDC25S3S600X-14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC25S3S600X-14 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC25S3S600X-14
DigiKeys varenummer
4306-HDC25S3S600X-14-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC25S3S600X-14
Beskrivelse
HDC25S3S600X-14
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Funktioner
Kortlås
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C