HDC25S3S600S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC25S3S600S er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC25S3S600S
DigiKeys varenummer
4306-HDC25S3S600S-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC25S3S600S
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Funktioner
Kortlås
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C