HDC25S3P00S/AA-50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC25S3P00S/AA-50 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC25S3P00S/AA-50
DigiKeys varenummer
4306-HDC25S3P00S/AA-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC25S3P00S/AA-50
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C