HDC25S36S50T2S/AA-50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC25S36S50T2S/AA-50 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC25S36S50T2S/AA-50
DigiKeys varenummer
4306-HDC25S36S50T2S/AA-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC25S36S50T2S/AA-50
Beskrivelse
HDC25S36S50T2S/AA-50
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C