HDC25S3P00C-50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC25S3P00C-50 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC25S3P00C-50
DigiKeys varenummer
4306-HDC25S3P00C-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC25S3P00C-50
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Kadmieret
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C