HDC15M3S200S/AA-50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC15M3S200S/AA-50 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC15M3S200S/AA-50
DigiKeys varenummer
4306-HDC15M3S200S/AA-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC15M3S200S/AA-50
Beskrivelse
HDC15M3S200S/AA-50
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C