HDC15M3S00X/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC15M3S00X/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC15M3S00X/AA
DigiKeys varenummer
4306-HDC15M3S00X/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC15M3S00X/AA
Beskrivelse
HDC15M3S00X/AA
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C