HDC15M32S000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC15M32S000 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC15M32S000
DigiKeys varenummer
4306-HDC15M32S000-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC15M32S000
Beskrivelse
HDC15M32S000
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C