DBM25S400 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
NorComp Inc.
Similar
NorComp Inc.
På lager: 0
Datablad
Billede for DBM25S400 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DBM25S400
DigiKeys varenummer
DBM25S400-ND
Producenter
Producentens varenummer
DBM25S400
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Terminering
Wire-wrap
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Spændingsklassifikation
300V
Kontaktmateriale
Fosfor-bronze
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C