172-025-242R911 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
NorComp Inc.
På lager: 32
Datablad
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
172-025-242R911
172-025-242R911
172-025-242R911
DigiKeys varenummer
4925FA-ND
Producenter
Producentens varenummer
172-025-242R911
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Terminering
Wire-wrap
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Varestatus
Forældet
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Kortlås
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT), Polyester
Driftstemperatur
-50°C – 100°C