ATS020020008-SF-7G
DigiKeys varenummer
684-ATS020020008-SF-7G-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATS020020008-SF-7G
Beskrivelse
HEATSINK 20X20X8MM
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplade BGA Aluminium Topmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ATS020020008-SF-7G Modeller
Kategori
Form
Kvadratisk, Finner
Mfr
Længde
0,787" (20,00mm)
Emballage
Bulk
Bredde
0,787" (20,00mm)
Varestatus
Aktiv
Finhøjden
0,315" (8,00mm)
Type
Topmontering
Termisk modstand @ tvunget luftgennemstrømning
16,98°C/W @ 200 LFM