ATS015015005-SF-4D
DigiKeys varenummer
684-ATS015015005-SF-4D-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATS015015005-SF-4D
Beskrivelse
HEATSINK 15X15X5MM
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplade BGA Aluminium Topmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ATS015015005-SF-4D Modeller
Kategori
Form
Kvadratisk, Finner
Mfr
Længde
0,591" (15,00mm)
Emballage
Bulk
Bredde
0,590" (15,00mm)
Varestatus
Aktiv
Finhøjden
0,197" (5,00mm)
Type
Topmontering
Termisk modstand @ tvunget luftgennemstrømning
38,56°C/W @ 200 LFM