ATS-HP-D8L300S51W-150
DigiKeys varenummer
ATS2560-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATS-HP-D8L300S51W-150
Beskrivelse
HEAT PIPE ROUND 8 OD 300MM
Længde
11,811" (300,00mm)
Diameter
0,315" (8,00mm) UD
Driftstemperatur
30°C – 120°C
Effekt - Køling
64,9W @ 300mm