ATS-HP-D8L250S62W-149
DigiKeys varenummer
ATS2559-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATS-HP-D8L250S62W-149
Beskrivelse
HEAT PIPE ROUND 8 OD 250MM
Længde
9,843" (250,00mm)
Diameter
0,315" (8,00mm) UD
Driftstemperatur
30°C – 120°C
Effekt - Køling
77,9W @ 250mm