ATS-HP-D6L300S30W-010 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Boyd Laconia, LLC
På lager: 0
Datablad
Varmerør Rund Kobber Sinteret
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Varmerør Rund Kobber Sinteret
Heat Pipe Overview and Explanation
ATS Heat Pipe Line Expansion
ATS-HP-D6L300S30W-010
DigiKeys varenummer
ATS2150-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATS-HP-D6L300S30W-010
Beskrivelse
HEAT PIPE ROUND 6 OD 300MM
Detaljeret beskrivelse
Heat Pipe Round Copper Sintered
Kategori
Vægetype
Sinteret
Længde
11,811" (300,00mm)
Diameter
0,236" (6,00mm) UD
Driftstemperatur
30°C – 120°C
Effekt - Køling
21,0W @ 300mm