HP-CWS-R08-300-N
DigiKeys varenummer
59-HP-CWS-R08-300-N-ND
Producenter
Producentens varenummer
HP-CWS-R08-300-N
Beskrivelse
HEAT PIPE ROUND 8 OD 300MM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Heat Pipe Round Copper Sintered
Kategori
Effekt - Køling
49,0W @ 300mm
Producenter
Boyd Laconia, LLC
Vægetype
Sinteret
Emballage
Bulk
Længde
11,811" (300,00mm)
Varestatus
Aktiv
Diameter
0,315" (8,00mm) UD
Type
Varmerør
Driftstemperatur
-55°C – 180°C