ATS-HP-D6L250S43W-131
DigiKeys varenummer
ATS2542-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATS-HP-D6L250S43W-131
Beskrivelse
HEAT PIPE ROUND 6 OD 250MM
Længde
9,843" (250,00mm)
Diameter
0,236" (6,00mm) UD
Driftstemperatur
30°C – 120°C
Effekt - Køling
53,8W @ 250mm