ATS-HP-D6L200S45W-009
DigiKeys varenummer
ATS2149-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATS-HP-D6L200S45W-009
Beskrivelse
HEAT PIPE ROUND 6 OD 200MM
Detaljeret beskrivelse
Heat Pipe Round Copper Sintered
Kategori
Vægetype
Sinteret
Længde
7,874" (200,00mm)
Diameter
0,236" (6,00mm) UD
Driftstemperatur
30°C – 120°C
Effekt - Køling
20,0W @ 200mm