ATS-HP-D4L200S25W-118 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Boyd Laconia, LLC
På lager: 1.332
Datablad
Varmerør Rund Kobber Sinteret
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Varmerør Rund Kobber Sinteret
How to Attach Heat Pipes into an Assembly
ATS-HP-D4L200S25W-118
DigiKeys varenummer
ATS2532-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATS-HP-D4L200S25W-118
Beskrivelse
HEAT PIPE ROUND 4 OD 200MM
Længde
7,874" (200,00mm)
Diameter
0,157" (4,00mm) UD
Driftstemperatur
30°C – 120°C
Effekt - Køling
31,3W @ 200mm