ATS-HP-D4L100S50W-116
DigiKeys varenummer
ATS2530-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATS-HP-D4L100S50W-116
Beskrivelse
HEAT PIPE ROUND 4 OD 100MM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Heat Pipe Round Copper Sintered
Kategori
Vægetype
Sinteret
Producenter
Advanced Thermal Solutions Inc.
Længde
3,937" (100,00mm)
Emballage
Bulk
Diameter
0,157" (4,00mm) UD
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
30°C – 120°C
Type
Varmerør
Materiale
Kobber
Fastgøringsmetode
Epoxy eller loddemetal
Arbejdsvæske
Distilled Water
Form
Rund
Grundlæggende varenummer
Effekt - Køling
62,6W @ 100mm