ACMP-5025-142-T
DigiKeys varenummer
535-ACMP-5025-142-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ACMP-5025-142-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-ACMP-5025-142-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ACMP-5025-142-T
Beskrivelse
CMC 1.5A 2LN 1.4 KOHM SMD
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 1.4 kOhms @ 100 MHz 1,5A DCR 40mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ACMP-5025-142-T Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
1,5A
Producenter
Abracon LLC
DC-modstand (DCR) (maks.)
40mOhm
Serie
Spændingsklassifikation - DC
50V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Filtertype
Strømlinje
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,189" B (5,00mm x 4,80mm)
Højde (maks.)
0,098" (2,50mm)
Impedans @ frekvens
1.4 kOhms @ 100 MHz