ABM3-25.000MHZ-D2Y-T
DigiKeys varenummer
535-10645-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-10645-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-10645-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABM3-25.000MHZ-D2Y-T
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 30 Ohms 2-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ABM3-25.000MHZ-D2Y-T Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
30 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
25 MHz
Leverandørs enhedspakning
2-SMD (5x3.2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,051" (1,30mm)