ECS-250-18-30-JGN-TR
DigiKeys varenummer
50-ECS-250-18-30-JGN-TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-250-18-30-JGN-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-250-18-30-JGN-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-250-18-30-JGN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 25.000 MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 30 Ohms 2-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
30 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
25 MHz
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,043" (1,10mm)
Frekvenstolerance
±20ppm