Viser
1 - 25
af 64.603
Sammenlign
Mfr varenr.
Tilgængelig antal
Pris
Serie
Pakke
Produktstatus
1. stikforbindelse
2. stikforbindelse
Kabeldiameter
Kabeltype
Funktioner
Fibertype
Længde - Samlet
Type
Klassificeringer
HFBR-RLS SERIES
HFBR-RLS001Z
FIBER OPTIC CBL POF 1M
Broadcom Limited
1.081
På lager
1 : 58,19000 kr.
Bulk
Bulk
Aktiv--0,09" (2,2mm)Fiber med bufferDæmpningsled-3,3' (1,0m)POF-
HFBR-RNS010Z
HFBR-RNS010Z
FIBER OPTIC CBL POF 10M
Broadcom Limited
1.227
På lager
1 : 147,34000 kr.
Bulk
Bulk
Aktiv--0,09" (2,2mm)Fiber med bufferDæmpningsled-32,8' (10,0m)POF-
N320 Series
N320-001
FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 305MM
Tripp Lite
1.453
På lager
1.300
Factory
1 : 147,55000 kr.
Bulk
-
Bulk
AktivLC DuplexLC Duplex-Twin ZipRiser, Tvillingledning62,5/1251,00' (305mm)Multimode, DuplexFDDI, OFNR
1062835102
1062835102
FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M
Molex
26
På lager
1 : 2.233,63000 kr.
Bulk
Bulk
AktivLC Duplex (4)MTP0,12" (3,0mm)-Plenum50/1259,8' (3,0m)Multimode, Duplex-
106-1042-BL-00x00
106-1042-BL-00200-5
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M
CNC Tech
215
På lager
1 : 57,48000 kr.
Pose
-
Pose
AktivToslink-hanstikToslink-hanstik0,20" (5,0mm)---6,6' (2,0m)--
A102-02M
A102-02M
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M
Tripp Lite
9.016
På lager
7.550
Factory
1 : 57,97000 kr.
Bulk
-
Bulk
AktivToslink-hanstikToslink-hanstik----6,6' (2,0m)--
106-1042-BL-00x00
106-1042-BL-00150
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M
CNC Tech
109
På lager
1 : 80,32000 kr.
Pose
-
Pose
AktivToslink-hanstikToslink-hanstik0,16" (4,0mm)---4,9' (1,5m)--
106-1042-BL-00300-5
106-1042-BL-00300-5
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 3M
CNC Tech
126
På lager
1 : 90,99000 kr.
Pose
-
Pose
AktivToslink-hanstikToslink-hanstik0,20" (5,0mm)---9,8' (3,0m)--
DK-2611-05
DK-2611-01
FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M
Assmann WSW Components
145
På lager
1 : 96,93000 kr.
Bulk
Bulk
AktivST (2)ST (2)0,12" (3,0mm)Fiber med buffer-62,5/1253,3' (1,0m)Multimode, Duplex-
N318-xxM Series
N318-01M
FIBER OPTIC CBL LC-ST DUPLEX 1M
Tripp Lite
258
På lager
930
Factory
1 : 129,10000 kr.
Bulk
-
Bulk
AktivLC DuplexST (2)-Twin ZipRiser, Tvillingledning62,5/1253,3' (1,0m)Multimode, DuplexFDDI, OFNR
N302-003
N302-003
FIBER OPTC CBL ST-ST DUPLX 914MM
Tripp Lite
504
På lager
1 : 132,28000 kr.
Bulk
-
Bulk
AktivST (2)ST (2)-Twin ZipRiser, Tvillingledning62,5/1253,00' (914mm)Multimode, DuplexFDDI, OFNR
N320 Series
N320-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
101
På lager
950
Factory
1 : 141,40000 kr.
Bulk
-
Bulk
AktivLC DuplexLC Duplex-Twin ZipRiser, Tvillingledning62,5/1253,3' (1,0m)Multimode, DuplexFDDI, OFNR
N820-xxM Series
N820-02M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M
Tripp Lite
351
På lager
5.100
Factory
1 : 143,59000 kr.
Bulk
-
Bulk
AktivLC DuplexLC Duplex-Twin ZipLav røg, Tvillingledning50/1256,6' (2,0m)Multimode, Duplex, OM3LSZH
N820-20N
N820-20N
FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM
Tripp Lite
169
På lager
100
Factory
1 : 144,58000 kr.
Bulk
-
Bulk
AktivLC DuplexLC Duplex-Twin ZipLav røg, Tvillingledning50/1251,64' (500mm)Multimode, Duplex, OM3LSZH
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-01
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Assmann WSW Components
264
På lager
1 : 147,06000 kr.
Bulk
Bulk
AktivLC DuplexLC Duplex0,12" (3,0mm)Fiber med buffer-62,5/1253,3' (1,0m)Multimode, Duplex-
HFBR-RLS010Z
HFBR-RLS010Z
FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M
Broadcom Limited
420
På lager
1 : 147,34000 kr.
Bulk
Bulk
AktivLCLC0,09" (2,2mm)Twin ZipDæmpningsled, Tvillingledning-32,8' (10,0m)POF-
N820-xxM Series
N820-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
112
På lager
1 : 147,55000 kr.
Bulk
-
Bulk
AktivLC DuplexLC Duplex-Twin ZipLav røg, Tvillingledning50/1253,3' (1,0m)Multimode, Duplex, OM3LSZH
N320 Series
N320-02M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M
Tripp Lite
143
På lager
1.220
Factory
1 : 147,55000 kr.
Bulk
-
Bulk
AktivLC DuplexLC Duplex-Twin ZipRiser, Tvillingledning62,5/1256,6' (2,0m)Multimode, DuplexFDDI, OFNR
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-03
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M
Assmann WSW Components
624
På lager
1 : 150,73000 kr.
Bulk
Bulk
AktivLC DuplexLC Duplex0,12" (3,0mm)Fiber med buffer-62,5/1259,8' (3,0m)Multimode, Duplex-
N820-xxM Series
N820-03M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M
Tripp Lite
8
På lager
100
Factory
1 : 154,41000 kr.
Bulk
-
Bulk
AktivLC DuplexLC Duplex-Twin ZipLav røg, Tvillingledning50/1259,8' (3,0m)Multimode, Duplex, OM3LSZH
DK-2611-05
DK-2611-10
FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 10M
Assmann WSW Components
111
På lager
71
Factory
1 : 155,68000 kr.
Bulk
Bulk
AktivST (2)ST (2)0,12" (3,0mm)Fiber med buffer-62,5/12532,8' (10,0m)Multimode, Duplex-
N370 M Series
N370-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
119
På lager
3.200
Factory
1 : 173,29000 kr.
Bulk
-
Bulk
AktivLC DuplexLC Duplex-Twin ZipRiser, Tvillingledning8,3/1253,3' (1,0m)Single-mode, DuplexFDDI, OFNR
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-15
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M
Assmann WSW Components
516
På lager
30
Factory
1 : 247,59000 kr.
Bulk
Bulk
AktivLC DuplexLC Duplex0,12" (3,0mm)Fiber med buffer-62,5/12549,2' (15,0m)Multimode, Duplex-
HFBR-RTD010Z
HFBR-RTD010Z
FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M
Broadcom Limited
226
På lager
1 : 259,61000 kr.
Bulk
Bulk
AktivLC DuplexLC Duplex0,09" (2,2mm)Twin ZipDæmpningsled, Tvillingledning-32,8' (10,0m)POF-
HFBR-RMD010Z
HFBR-RMD010Z
FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 10M
Broadcom Limited
115
På lager
1 : 259,61000 kr.
Bulk
Bulk
AktivSC duplexSC duplex0,09" (2,2mm)Twin ZipDæmpningsled, Tvillingledning-32,8' (10,0m)POF-
Viser
1 - 25
af 64.603

Fiberoptikkabler


Fiber Optics are cables that contains a glass or plastic thread enclosed within a jacketed material.