ATIF868/915-5714-100
DigiKeys varenummer
3155-ATIF868/915-5714-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATIF868/915-5714-100
Beskrivelse
868/915MHZ FLEXIBLE ANT 100MM
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
882MHz ISM, LoRa Fladt patch RF-antenner 839MHz ~ 925MHz -2,15dBi I-PEX MHFI (U.FL) Stikforbindelsemontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ATIF868/915-5714-100 Modeller
Kategori
Antennetype
Fladt patch
Producenter
YIC
Antal bånd
1
Serie
VSWR
2
Emballage
Bulk
Gain
-2,15dBi
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Kabel - 100mm
RF-familie/standard
Generel ISM
Terminering
I-PEX MHFI (U.FL)
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Monteringstype
Stikforbindelsemontering
Frekvens (center/bånd)
882MHz
Applikationer
ISM, LoRa
Frekvensområde
839MHz ~ 925MHz