W3312BB0100
DigiKeys varenummer
553-W3312BB0100-ND
Producenter
Producentens varenummer
W3312BB0100
Beskrivelse
ANTENNA 860-930MHZ
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
895,5MHz ISM PCB-spor RF-antenner 863MHz – 928MHz 0,8dBi U.FL Selvklæbende
Kategori
Antal bånd
1
Producenter
Pulse Electronics
Returtab
-8dB
Serie
Gain
0,8dBi
Emballage
Boks
Effekt - Maks.
2 W
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Kabel - 100mm
RF-familie/standard
Generel ISM
Terminering
U.FL
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Monteringstype
Selvklæbende
Frekvens (center/bånd)
895,5MHz
Højde (maks.)
0,004" (0,10mm)
Frekvensområde
863MHz – 928MHz