YC164-FR-0749R9L
DigiKeys varenummer
13-YC164-FR-0749R9LTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-YC164-FR-0749R9LCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-YC164-FR-0749R9LDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
YC164-FR-0749R9L
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 49.9 OHM 1206
Detaljeret beskrivelse
49,9 Ohm ±1% 62,5mW Effekt pr. Element Isoleret 4 Modstandsnetværk arrays ±200ppm/°C 1206 (3216 metrisk), konveks, terminaler langside
EDA/CAD-modeller
YC164-FR-0749R9L Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Modstand (Ohm)
49,9
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)
Effekt pr. element
62,5mW