SIT1602BI-13-33N-25.000000
DigiKeys varenummer
1473-SIT1602BI-13-33N-25.000000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT1602BI-13-33N-25.000000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 25.0000MHZ H/LV-CMOS
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz XO (standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3,3V 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
4,5mA
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-PQFN (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Output
HCMOS, LVCMOS
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)