RV0805JR-07750KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
Similar
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
750 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Højspænding Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RV0805JR-07750KL
DigiKeys varenummer
RV0805JR-07750KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RV0805JR-07750KL
Beskrivelse
RES SMD 750K OHM 5% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RV0805JR-07750KL Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)