CR0805-JW-754ELF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Bourns Inc.
På lager: 15.830
Datablad
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
Similar
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
750 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CR0805-JW-754ELF
DigiKeys varenummer
CR0805-JW-754ELF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CR0805-JW-754ELF
Beskrivelse
RES SMD 750K OHM 5% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CR0805-JW-754ELF Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)