RT0805DRE134K99L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 3.500
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 848
Datablad
På lager: 0
Panasonic Industry
På lager: 481
Panasonic Industry
Vishay
Susumu
Susumu
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
4.99 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RT0805DRE134K99L
DigiKeys varenummer
13-RT0805DRE134K99LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RT0805DRE134K99L
Beskrivelse
RES CHIP 0805
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)