RC2512FK-0726R1L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
Similar
Vishay Dale
Bourns Inc.
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
26.1 Ohms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RC2512FK-0726R1L
DigiKeys varenummer
RC2512FK-0726R1L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RC2512FK-0726R1L
Beskrivelse
RES 26.1 OHM 1% 1W 2512
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RC2512FK-0726R1L Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,122" B (6,35mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)