ERJ-1TNF26R1U kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 1.009
Datablad
Direkte
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
YAGEO
26.1 Ohms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-1TNF26R1U
DigiKeys varenummer
ERJ-1TNF26R1U-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-1TNF26R1U
Beskrivelse
RES SMD 26.1 OHM 1% 1W 2512
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-1TNF26R1U Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)