PNP10VJT-91-150R det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
150 Ohms ±5% 10W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Sikkerhed Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PNP10VJT-91-150R
DigiKeys varenummer
PNP10VJT-91-150R-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
PNP10VJT-91-150R
Beskrivelse
RES 150 OHM 5% 10W AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
PNP10VJT-91-150R Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Sikkerhed
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 200°C
Varestatus
Forældet
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,315" diam. x 1,732" L (8,00mm x 44,00mm)