CB10JB150R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 0
150 Ohms ±5% 10W Modstande til hulmontering Aksial Flammesikker, Fugtresistent, Sikkerhed Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CB10JB150R
DigiKeys varenummer
CB10JB150R-ND
Producenter
Producentens varenummer
CB10JB150R
Beskrivelse
RES 150 OHM 5% 10W AXIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CB10JB150R Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammesikker, Fugtresistent, Sikkerhed
Serie
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 275°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,374" kvadratisk x 1,890" L (9,50mm x 48,00mm)